| Tytuł nagrania | Nielegalny pobór wody w gm. Jeżewo |
| Autorzy | Marcin Doliński |
| Uczestnicy | Rozmówca - Rakowicz Maciej
|
| Opis nagrania | Gmina Jeżewo wypowiada wojnę tym, którzy nielegalnie korzystają z wody i za nią nie płacą. Urzędnicy apelują do tych mieszkańców, którzy bezumownie pobierają wodę, aby sami się zgłosili i przyznali. Tylko tak mogą uniknąć wysokiej grzywny - mówi wójt gminy M.Rakowicz. |
| Czas trwania | 00:01:54 |
| Data pierwszej emisji | 2020-07-23 |
| Gatunek | Mała forma reporterska |
| Temat | Samorząd |