| Tytuł nagrania | NFZ - rak |
| Autorzy | Tatiana Adonis |
| Uczestnicy | Rozmówca - Barbara Nawrocka
Rozmówca - Dylik Agnieszka |
| Opis nagrania | Chorobom nowotworowym poświęcona była kolejna Środa z profilaktyką organizowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia w Bydgoszczy. W siedzibie NFZ przy Łomżyńskiej zainteresowani mogli nauczyć się m.in. samobadania piersi i jąder. Studenci medycyny mówili też o badaniach cytologicznych i badaniach prostaty. Akcję zorganizowano w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem. |
| Czas trwania | 00:03:08 |
| Data pierwszej emisji | 2020-02-05 |
| Gatunek | Mała forma reporterska |
| Temat | Zdrowie |