Tytuł nagrania Sezon artystyczny Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej
Autorzy Iwona Muszytowska-Rzeszotek
Uczestnicy Rozmówca - Kempiński Przemysław
Opis nagrania Za nami niemal 47. sezon artystyczny Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Teraz czas na wakacyjny festiwal muzyczny. W programie nie zabraknie klasyki, muzyki filmowej i wielkich dzieł symfonicznych, a jedną z atrakcji będzie koncert na sześć fortepianów. Na inaugurację festiwalu, która będzie jednocześnie jego finałem, melomani spotkają się w najbliższą sobotę w sali koncertowej na Jordankach.
Czas trwania 00:03:19
Data pierwszej emisji 2026-06-18
Gatunek Rozmowa
Temat Kultura
Odsłuch/Podgląd
Uwagi na temat nagrania
Główna strona archiwum